top of page

ЗНО 

Вступ 2023

2022 рік

РЕЄСТРАЦІЯ_ДПА_ЗНО-2022

УЧАСНИКУ ЗОВНІШНЬОГО ОЦІНЮВАННЯ

https://testportal.gov.ua/zno-dpa-2/

   За цим посиланням
 розміщено інформацію щодо організації і проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ДПА), а також зовнішнього незалежного оцінювання для вступу до закладів вищої освіти (ЗНО).
   У рубриці «Учаснику ЗНО» подано актуальну інформацію про проведення тестування у поточному році, матеріали для підготовки до ЗНО, сервіси для реєстрації, внесення змін до персональних даних тощо.
   Також важливою інформацією для учасників є порядок подачі апеляційних заяв, їх види, терміни подання та розгляду в Українському або регіональних центрах оцінювання якості освіти.

gfd-1024x576.png

Консультаційно-підготовчі курси до ЗНО

"Сергій Білан" <bilanso@ukr.net>

https://nubip.edu.ua/node/17841

               Вони теж дають додаткові бали при вступі.

               Якщо будуть питання, телефонуйте.

                                                                                       З повагою Білан С.О.

2021

УЧАСНИКУ ЗОВНІШНЬОГО ОЦІНЮВАННЯ

unnamed.jpg
Probne-2021-scaled.jpg

Як зареєструватися на ЗНО-2021

 

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої є на сервісі УЦОЯО. Або можна підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які у 2021 році завершують навчання).

 

Які документи потрібні для реєстрації на ЗНО

  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ.

  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);

  • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом "Зареєструватися", що доступний на веб сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в закладі освіти, де ви навчаєтеся.

 

Згодом зареєстровані учасники ЗНО до 30 квітня зможуть завантажити запрошення-перепустки зі своїх інформаційних сторінок. На них буде зазначено час та місце проведення тестувань.

Хто має складати тести ЗНО у 2021 році

   У 2021 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту. Також зовнішнє оцінювання можуть складати випускники минулих років, які планують вступати на навчання до закладів вищої освіти.

   Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш ніж з п’яти навчальних предметів.

Випускники шкіл 2021 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів:

   При складанні тесту з української мови та літератури учасники тестування можуть отримати три оцінки: за частину тесту з української мови (за шкалою 100-200 балів), за весь тест з української мови та літератури (за шкалою 100-200 балів) та оцінку ДПА за шкалою 1-12 балів за виконання завдань з української мови.

   При складанні будь-якого іншого тесту учасники можуть отримати дві оцінки: оцінку ДПА за виконання всього тесту або його частини (для математики, іноземної та історії), а також оцінку за шкалою 100-200 балів за виконання всіх завдань відповідного тесту.

Оцінки за шкалою 100-200 балів будуть використовуватись для вступу до закладів вищої освіти України. Вибір необхідних учаснику ЗНО оцінок за кожним предметом здійснюється під час реєстрації на ЗНО.

   Також, для вступу до закладів вищої освіти випускники 2021 року можуть додатково обрати будь-який п’ятий предмет з переліку предметів ЗНО.

   Випускники шкіл минулих років, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з 5-ти навчальних предметів на вибір: українська мова, українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

   Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

https://osvita.ua/test/advice/64557/

https://vstup.osvita.ua/

2020

Наказ по Вороненському ЗЗСО І-ІІІ ст. про безпечное перевезення учнів до пунктів тестування ЗНО

Яким чином буде проходити пробне ЗНО у 2020 році під час карантину?

            У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома, а не у закладах освіти. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

З огляду на ситуацію, що склалася, УЦОЯО пропонує учасникам пройти тестування вдома:

     15 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти,  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

  •   Виконати завдання тестового зошита.

  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 

  •   Отримати свій результат за тестування.

     17 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  •   Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.

  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 

  •   Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня. 

     Урядовці запевнюють, що учасникам пробного ЗНО, яке заплановано на 15 і 17 червня, будуть повернуті кошти через неможливість проведення пробного ЗНО у закладах освіти. Таке доручення Уряду дав Президент Володимир Зеленський 13 червня 2020 року. 

     На сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.

                                   ЗНО-2020 стартує 25 червня, - прем’єр-міністр

   Підстав для скасування чи перенесення зовнішнього незалежного оцінювання наразі немає.

   Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я та головний санітарний лікар повідомлять про це», - заявив прем’єр-міністр.

   За його словами, показники, за яких буде переноситися ЗНО зрозумілі. Це більше 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні та більше 50% областей, де перевищуються три загальнонаціональні показники – кількість хворих перевищує 12 на 100 тисяч населення, більше ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення.

«Це ті параметри, які можуть спричинити перенесення ЗНО на інший термін. В іншому випадку з 25 червня, тобто з наступного понеділка, ми починаємо плановий процес ЗНО», - підсумував Шмигаль.

Посилання на сайти щодо ЗНО 2020:

https://osvita.ua/test/74652/

https://osvita.ua/test/

https://osvita.ua/test/advice/ (Дорожня карта учасника)

https://osvita.ua/test/program_zno/

https://osvita.ua/test/training/

https://osvita.ua/test/ball/ (Розрахунок балів)

https://osvita.ua/test/advice/  (Все про ЗНО)

https://testportal.gov.ua/novatsiyi-grafik-predmety/

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

   Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня №635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:

• українська мова і література
• історія України
• математика
• біологія
• географія
• фізика• хімія
• англійська мова
• іспанська мова
• німецька мова
• французька мова

    Результати зовнішнього оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);

  • математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) (на вибір випускника);

  • один з предметів із запропонованого вище переліку (на вибір випускника).

     Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації іноземну мову, результат за ЗНО буде зараховано як результат за ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

  • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;

  • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

30.06-6-1024x724.png

Адміністрація  школи

Український центр оцінювання освіти

bottom of page